30T4U چیست

توسعه اینترنت روشهای خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب میکند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می بینند. ویژگیها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ تر شده است. امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله های روزانه بسیار گران بها تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده تری داریم. دیگر صرف زمانهایی نسبتا طولانی در فعالیتهای نه چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسانها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسانها، آنها را مجاب می کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و ناکارآمد زندگی، هوشمندانه تر و امروزی تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگیهای روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیتهای وقت گیر و در عین حال کم اهمیت تر مانند خرید کردن دارند. زندگی امروزی بی گمان خرید به روشهای نو تر، هوشمندانه تر و البته لذت بخشتری را می طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده کنندگان سرویسهای اینترنتی و مشتریان فروشگاه های اینترنتی افزوده می شود.


درباره 30T4U

30T4U یک فروشگاه اینترنتی نیست بلکه یک بازار بزرگ مجازی از اصناف و خدمات است.

فلسفه ما در 30T4U این است که مجموعه ای از اصناف و خدمات را در قالب یک بازارچه مجازی اینترنتی برای استفاده 30T4U کنندگان فراهم کرده تا بتوانند اطلاعات مورد نیاز خود را به راحتی و در کمترین زمان ممکن بدست آورند.

به عنوان بازار بزرگ مجازی ایران در این حوزه بخوبی می تواند دست تامین کنندگان، فروشندگان، 30T4U حضور بازاریابان و خریداران را بدون واسطه، در دست هم قرارداده و لذت تجارت مجازی را با راهکاری متناسب با بازار، اطلاع رسانی کامل از تمامی امکانات موجود بازار به خریداران 30T4U ایران ارائه نماید. دستاورد نهایی و مطلوب در فرآیند انتخاب و خرید و معرفی تمامی فروشندگان و تامین کنندگان کالا و خدمات مورد نیاز است که منجر به افزایش حجم مبادلات کالاها و خدمات در کنار گردش و انتخاب صحیح و سالم کالا در فضای تجارت الکترونیک خواهد شد.


شرایط و قوانین استفاده از خدمات 30T4U

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سایت اینترنتی 30T4U مطالعه فرمایید.

ورود کاربران به وب سایت، در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین 30T4U از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب می شود.

قوانین عمومی: کلیه اصول و رویه های قانون تجارت الکترونیک 30T4U منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر خواهد بود. لطفا توجه داشته باشید که تغییراتی در آینده در 30T4U ایجاد شود، در همین صفحه خدمات منتشر و به روز رسانی می شود. استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

در صورت مشاهده هرگونه مغایرت و تناقض در اطلاعات ارائه شده از سوی کاربران و فروشگاه ها، 30T4U مجاز به قطع ارتباط و مسدود ساختن حساب کاربری و فسخ قرارداد آنها می باشد و فرد یا فروشگاه خاطی حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت. همچنین گزارشی از علت و روند این عمل برای کاربر یا فروشگاه جهت اطلاع، ارسال می گردد.

حریم خصوصی کاربران: 30T4U اطلاعات ثبت شده کاربران در سایت را حریم شخصی افراد محسوب می کند و با تمام توان، امین حریم شخصی کاربران سایت خواهد بود. در این راستا، فن آوری مورد نیاز جهت تامین امنیت ارتباطات الکترونیک با مشاوره متخصصین امر به کار گرفته شده است. شما با استفاده از سایت 30T4U به حفظ حریم شخصی خود اعتماد می کنید و 30T4U نیز با تمام توان می کوشد که هرگز این اعتماد خدشه دار نشود.

اطلاعات حساب کاربری نظیر کلمه و رمز عبور کاربران، اطلاعات محرمانه محسوب می شود و کاربران مسئول حفظ و تامین امنیت اطلاعات حساب خود هستند و مسئولیت فعالیت هایی که تحت حساب کاربری انجام می پذیرد به عهده صاحب حساب است. اطلاعات حساب کاربری کاربران سایت، نظیر نام، شماره تماس، ایمیل، تاریخچه فعالیت، تراکنش های مالی و ... ، تنها جهت انجام فرآیندهای داخلی سایت 30T4U مورد استفاده قرار می گیرد و تحت هیچ عنوانی به غیر واگذار نخواهد شد.


قوانین و شرایط فعالیت فروشگاه ها

30T4U می کوشد تا تمام منافع یک فروشگاه حفظ شده و به تعهّداتش در قبال آن فروشگاه عمل نماید. لذا متعاقباً از فروشگاه ها نیز انتظار می رود تا در راستای این تعهّدات و قوانین گام برداشته و در رعایت آن خود را ملزم بدانند. هر فروشگاه باید قوانین و مقررّات مربوط به خود را در سایت 30T4U مطالعه نموده و از آن آگاهی داشته باشد. در غیر این صورت با فروشگاه خاطی طبق مقرّرات برخورد شده و 30T4U می تواند قرارداد خود را با آن فروشگاه به صورت یکطرفه فسخ نماید.


 • هر فروشگاه موظف است که به طور تثبیت شده، قیمت کالای موجود خود را در وب سایت 30T4U ثبت نماید و در قبال آن قیمت متعهّد است که هنگام فروش نیز با همان قیمت، کالا را به فروش رساند.
 • فروشگاه ها موظفند که هنگام ثبت مشخصات کالا، دقت لازم را لحاظ نموده تا اطلاعات صحیح و واقعی آن را به ثبت برسانند.
 • فروشگاه ها باید در به روز رسانی قیمت کالاهای خود دقت لازم را نمایند و به محض عدم موجودی آن کالا، قیمت آن را درسایت حذف نمایند.
 • فروشگاه ها متعهّد می شوند که هرگونه تغییرات خود را اعم از تغییر آدرس، شماره تماس و تغییر قیمت کالا را در کوتاهترین زمان ممکن در سایت 30T4U ویرایش و اصلاح نمایند.
 • هر فروشگاه موظف است که تمام مشخصات خود را اعم از آدرس های ارتباطی، قیمت و مشخصات کالا ها را به طور صحیح در 30T4U ثبت نماید.
 • تصاویر ارسالی از طرف فروشگاه ها ابتدا باید به تایید کارشناسان 30T4U رسیده و سپس در سایت به نمایش درمی آیند

قوانین و شرایط فعالیت کاربران

کاربران عزیز، سایت 30T4U نخستین هدفش ارائه ی خدمات بهینه به شما برای خریدی آسان است. لذا در راستای این هدف، به کمک شما نیاز است تا با رعایت قوانین رسیدن به این هدف را محقق سازیم.

 • کاربران از امتیاز تصحیح و ویرایش مطالب ناصحیح یا از قلم افتاده در مورد مشخصات کالا ها برخوردار هستند. بنابراین موظف به ثبت و ویرایش صحیح و واقعی در مورد این اطلاعات می باشند، لذا تا از صحت این اطلاعات اطمینان حاصل نکرده اند نباید آن را در سایت وارد نمایند. در صورت مغایرت این اطلاعات ویرایش یا وارد شده، مطالب آنها حذف گردیده و طبق قوانین، حساب کاربری فرد مسدود خواهد شد.
 • درصورت مشاهده ی هرگونه تخلّف و تخطی از قوانین و شرایط مندرج در مقررّات 30T4U یا سوء استفاده از وب سایت ، حساب کاربری شخص خاطی مسدود می گردد.
 • مطالب چنانچه کاربران در هرکدام از مراحل ثبت نظرات، نوشتن مطالب، از قوانین 30T4U پیروی ننمایند، ارائه شده حذف می گردد.
 • با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینکهای موجود در آن، کاربران نباید لینک سایتهای دیگر را در نظرات خود ثبت نمایند. کاربران دقت داشته باشند تا جای ممکن از هرگونه لینک دادن (فرستادن) کاربران به سایتهای دیگر خودداری نمایند.
 • کاربران می توانند نقد خود را درباره هر بخش از 30T4U درباره سایت در قسمت مربوطه اعلام نمایند، لذا از نوشتن نقد در قسمت نظرات در مورد کالا یا فروشگاه ها خودداری نمایید.
 • کاربران می بایست از بکار بردن الفاظ و توهین به دیگران و همچنین مطالب خلاف شئون اسلامی خودداری نموده و در صورت مشاهده این موارد مدیریت سایت حساب کاربری آنهارا مسدود می نماید

مقایسه (مورد)